Změny na této stránce 8.7.2021
Stránky byly aktualizovány.
Závody 2014
Dne 6.9.2014 proběhnou veřejné závody - bližší info zde. Přihlášky prosím posílejte na Libuse.Jirankova@seznam.cz
28.6.2014 Kvalifikační kolo soutěží Chladnokrevných koní
Disciplíny Těžký tah
Ovladatelnost
Formanská jízda
speciální disciplína Ženy u opratí
záčátek v 10hod závodiště Kosova Hora
Těšíme se na Vás !
34. Hubertova jízda
Dne 26. října 2013 (sobota)
Veřejné jezdecké závody Kosova Hora 2013 - 3.8.2013 -
Výsledková listina
SKOKOVÁ UKÁZKA DO 30CM:
1. Jiránková Anna JURÁŠEK JSK Kosova Hora 4 50s
2. Hrubý Lukáš MEDÚZA JSK Kosova Hora 0 51s
3. Šimková Jana CICERO JSK Kosova Hora 0 1m27s
SKOKOVÁ UKÁZKA DO 60 CM:
1. Ourechtová Magdaléna LIWIUSZ JSK Kosova Hora 0 58s
1. Benešová Eliška OLIWER TWIST JK Voleveč 4 49s
2. Tomanová Kateřina LORD JK Voleveč 4 83s
SKOKOVÁ UKÁZKA DO 80 CM
1.MáchováLadislava Gracie Jez.stáj Matoušek 0 41,40s
2. Vostrá Eva NAGOJA JSK Kosova Hora 0 52,70s
3.Máchová Ladislava Rachel Jez.stáj Matoušek 4 44,13s
4.Pilíková Darina Rally MY Valentine JK Neveklov 4 45,43s
5. Palátková Markéta THUNDER BAY JSK Kosova Hora 4 54,06s
6. Pohanová Petra BEZINKA JK Voleveč 8 46,40s
7. Němcová Kristýna GÁBINA JSK Kosova Hora 8 71,28s
8. Kropáčová Iva JASOŇ JK Ranch Líšná 0 62,22s neposlušnost - vyřazena
9. Růžičková Vanesa BRAVO JK Voleveč 4 59,75
10. Magdalena Křížová Rosado JK Voleveč 4 64,03s
SKOKOVÁ UKÁZKA DO 90 CM
1. Benešová Marie DACORA JK Voleveč 0 39,16s
2. Křížová Magdalena Rosádo JK Voleveč 0 40,04s
3. Valachová Karolína YOULEE JK ESSA – HIPPO 0 41,19s
4. Svobodová Markéta LEONARDO 7 JSK Kosova Hora 4 38,23s
5. Máchová Ladislava Gracie Jez.stáj Matoušek 4 41,89s
6. Mareš Jaroslav BEATRIX JK Mladá Vožice 4 44,50s
7. Malátková Hana ŠARLOTA 3 JSK Kosova Hora 4 46,12s
8. Kletečková Karin PRETOR JSK Kosova Hora 4 46,59s
9. Pártlová Pavla BARBADOS JK ESSA – HIPPO 8 41,14s
10. Palátková Markéta THUNDER BAY JSK Kosova Hora 8 48,65s
11. Kudrnová Marie ALLEGRO BERHOF JK Voleveč 0 66,54s vyloucena pro neposlusnost
12. Pilíková Darina Ocoleta JK Neveklov 8 68,89s
13. Sůvová Simona WAYNE JK Mladá Vožice 4 75,10s
14.Marková Renata PIKASO JK Záhořany 0 80.70s
15. Pohanová Petra BEZINKA JK Voleveč 4 64,03s
16. Máchová Ladislava Rachel Jez.stáj Matoušek 4 64,79s
17. Vyhnalová Kateřina LORD JK Voleveč 4 72,90s
X. Růžičková Vanesa BRAVO JK VOloveč - vyloučena skok mimo pořadí
SKOKOVÁ SOUTĚŽ „Z“
1. Krista Pavel SOLBERT SZTŠ Tábor 0 49,58s
2. Křížová Magdalena ARÉNA JK Voleveč 0 52,33s
3. Svobodová Markéta LEONARDO JSK Kosova Hora 0 57,87s
4. Malák Ladislav GALANT JK Všetice 4 45,84s
5. Pártlová Pavla GHAMING ROSE JK Essa - Hippo 4 47.13s
6. Kletečková Karin PRETOR JSK Kosova Hora 4 62.09s
7. Marková Renata PIKASO JK Záhořany 4 62,60s
8. Malátková Hana ŠARLOTA JSK Kosova Hora 4 64,87s
9. Valachová Karolína YOULLE JK Essa – Hippo 8 60,47s
10. Benešová Marie DACOTA JK Voleveč 8 63,65s
11. Mareš Jaroslav BEATRIX JK Mladá Vožice 8 86,52s
12. Malák Ladislav ANKONA JK Všetice 8 101,48s
x. Sůvová Simona WAYNE JK Mladá Vožice PÁD
SKOKOVÁ SOUTĚŽ „ZL“
1. Pártlová Pavla CHAMING ROSE JK Essa – Hippo 0 64,57s
2. Křížová Magdaléna JEŘABINA JK Voleveč 4 62,27s
3. Malák Ladislav GALAND JK Všetice 4 62,29s
4. Křížová Magdaléna ARÉNA JK Voleveč 4 66,97s
5. Malák Ladislav JK Všetice 12 69,26s ANKONA
X. Krista Pavel SOLBERT SZTŠ Tábor skos mimo pořadí - vyloučen
Fotografie zde - klikni zde:)
a