http://jskkosovahora.webmium.com/jezdecke-zavody

 

Závody 2014

Dne 6.9.2014 proběhnou veřejné závody - bližší info zde. Přihlášky prosím posílejte na Libuse.Jirankova@seznam.cz

 

28.6.2014  Kvalifikační kolo soutěží Chladnokrevných koní

Disciplíny    Těžký tah

                    Ovladatelnost

                   Formanská jízda

speciální disciplína   Ženy u opratí

záčátek v 10hod závodiště Kosova Hora

Těšíme se na Vás !

 

34. Hubertova jízda

Dne 26. října 2013 (sobota)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veřejné jezdecké závody Kosova Hora 2013 - 3.8.2013 - 

Výsledková listina

 

SKOKOVÁ UKÁZKA DO 30CM:

1. Jiránková Anna JURÁŠEK JSK Kosova Hora 4   50s

2. Hrubý Lukáš MEDÚZA JSK Kosova Hora 0   51s

3. Šimková Jana CICERO JSK Kosova Hora 0        1m27s

SKOKOVÁ UKÁZKA DO 60 CM:

 

1. Ourechtová Magdaléna LIWIUSZ JSK Kosova Hora  0  58s

 

1. Benešová Eliška OLIWER TWIST JK Voleveč    4  49s

2. Tomanová Kateřina LORD JK Voleveč     4       83s

SKOKOVÁ  UKÁZKA  DO  80 CM

1.MáchováLadislava                  Gracie                      Jez.stáj Matoušek   0  41,40s

2. Vostrá Eva                                  NAGOJA                     JSK  Kosova Hora 0    52,70s

3.Máchová Ladislava                      Rachel                         Jez.stáj Matoušek     4  44,13s

4.Pilíková Darina                   Rally MY Valentine        JK Neveklov       4   45,43s

5. Palátková Markéta                    THUNDER  BAY         JSK  Kosova Hora   4  54,06s

6. Pohanová Petra                        BEZINKA                      JK Voleveč      8 46,40s

7. Němcová Kristýna                     GÁBINA                       JSK Kosova Hora  8  71,28s

8. Kropáčová Iva                            JASOŇ                        JK Ranch Líšná   0  62,22s neposlušnost - vyřazena

9. Růžičková Vanesa                      BRAVO                        JK Voleveč    4  59,75

10. Magdalena Křížová                   Rosado                        JK Voleveč   4  64,03s

 

SKOKOVÁ  UKÁZKA  DO  90 CM

1. Benešová Marie                DACORA                         JK Voleveč  0  39,16s 

2. Křížová Magdalena                 Rosádo                       JK Voleveč  0  40,04s

3. Valachová Karolína            YOULEE                        JK  ESSA – HIPPO   0  41,19s

4.  Svobodová  Markéta          LEONARDO  7             JSK Kosova Hora    4 38,23s

5. Máchová Ladislava               Gracie                            Jez.stáj Matoušek    4  41,89s

6.  Mareš Jaroslav                    BEATRIX                      JK Mladá Vožice     4   44,50s

7.  Malátková Hana                    ŠARLOTA  3                  JSK Kosova Hora   4  46,12s

8. Kletečková Karin                    PRETOR                        JSK Kosova Hora    4  46,59s

9. Pártlová Pavla                    BARBADOS                   JK  ESSA – HIPPO    8   41,14s

10. Palátková  Markéta          THUNDER BAY               JSK Kosova Hora   8   48,65s

11. Kudrnová Marie                 ALLEGRO BERHOF        JK Voleveč    0  66,54s vyloucena pro neposlusnost

12. Pilíková Darina                           Ocoleta                        JK Neveklov  8    68,89s

13. Sůvová Simona                   WAYNE                        JK Mladá Vožice    4   75,10s

14.Marková  Renata                PIKASO                          JK Záhořany   0   80.70s

15. Pohanová Petra                   BEZINKA                         JK Voleveč   4   64,03s

16. Máchová Ladislava                 Rachel                       Jez.stáj Matoušek    4   64,79s

17. Vyhnalová Kateřina            LORD                             JK Voleveč   4   72,90s

X.  Růžičková Vanesa                   BRAVO                            JK VOloveč   - vyloučena skok mimo pořadí

SKOKOVÁ  SOUTĚŽ             „Z“

1. Krista Pavel                      SOLBERT                              SZTŠ  Tábor     0   49,58s

2.  Křížová Magdalena           ARÉNA                                 JK Voleveč     0   52,33s

3.  Svobodová Markéta          LEONARDO                          JSK Kosova Hora  0   57,87s

4.  Malák Ladislav            GALANT                                JK Všetice       4        45,84s

5. Pártlová Pavla                  GHAMING ROSE                JK Essa - Hippo    4   47.13s

6. Kletečková Karin                PRETOR                                 JSK Kosova Hora   4   62.09s

7. Marková Renata               PIKASO                                 JK Záhořany     4   62,60s

8. Malátková Hana                 ŠARLOTA                              JSK Kosova Hora   4   64,87s

9. Valachová Karolína         YOULLE                                JK Essa – Hippo     8   60,47s

10. Benešová Marie               DACOTA                                JK Voleveč    8   63,65s

11. Mareš Jaroslav              BEATRIX                              JK Mladá Vožice     8    86,52s

12.  Malák  Ladislav            ANKONA                            JK Všetice       8   101,48s

x. Sůvová Simona               WAYNE                                JK Mladá Vožice  PÁD

 

SKOKOVÁ  SOUTĚŽ     „ZL“

1. Pártlová Pavla                          CHAMING ROSE           JK Essa – Hippo  0    64,57s

2.  Křížová Magdaléna                  JEŘABINA                      JK Voleveč    4    62,27s

3. Malák Ladislav                          GALAND           JK Všetice   4   62,29s

4. Křížová Magdaléna                  ARÉNA                           JK Voleveč    4    66,97s

5.  Malák Ladislav          JK Všetice   12    69,26s                        ANKONA            

X.  Krista Pavel                                 SOLBERT                        SZTŠ Tábor skos mimo pořadí - vyloučen

 

Fotografie zde - klikni zde:)

a

 

Nebo zde dalsi fotky  :)